استخر شیشه ای در ویلای لوکس ساحلی

استخر شیشه ای در ویلای لوکس ساحلی

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

استخر شیشه ای

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

استخر شیشه ای

ویلا

ویلا Ambra، در زمین‌های سرسبز زمین‌های اختصاصی “Pantai لیما” (Estate Estate شکوه و زیبایی ساحلی را عرضه می‌کند. این ویلای لوکس پنج خوابه دارای چندین استخر است که به هم متصل شده‌اند، دو استخر به‌هم‌پیوسته، جکوزی و ۴۵ متر مربع ساحل با تنها ماهی گیران و یا surfer که در حال گردش در شن‌ها هستند. این نقطه عالی برای کسانی است که به دنبال یک زندگی آرام و آرام هستند.

استخر شیشه ای
مالکان ویلا Ambra برای چند ماه از هر سال اینجا می‌مانند بنابراین فضایی را طراحی کرده‌اند که خانه‌ای واقعی از خانه باشد. طراحی و دکوراسیون با ترکیبی از عناصر طبیعی مثل کف چوبی صیقلی و صیقلی، دیواره‌ای سنگی و alang و سقف‌های گالی پوش، گرم و پذیرا است، و اثاثیه تنها جذاب نیستند، بلکه راحت و کاربردی نیز هستند.
استخر شیشه ای
همه‌اش در مورد نسیم دریا، امواج غلتان و ماسه سیاه در اینجا است، چون هر کدام از اتاق‌های خواب مناظر زیبای اقیانوس هند را دارند و شما می‌توانید به طور مستقیم از چمن به ساحل بروید. علاوه بر این، فضای باز فضای باز شن را نادیده می‌گیرد، به این معنی که شما می‌توانید از صبحانه، نهار یا شام در میان هوای تازه و نور آفتاب درخشان لذت ببرید یا در پایان روز زیاده‌روی کنید.
استخر شیشه ای
ویلا Ambra مکان‌های زیادی برای جمع‌آوری این گروه دارد، چون دو اتاق نشستن، یکی روی زمین و یکی در طبقه بالا وجود دارد. هر دو صندلی‌های راحتی با بالش‌های نرم، صندلی‌های راحت و صندلی‌های راحتی قرار داده‌شده دارند، و آن‌ها یک طرفه برای اجازه دادن به نسیم و نور برای عبور دادن دارند. همچنین یک اتاق غذاخوری با تهویه مطبوع در طبقه همکف با دره‌ای فرانسوی، یک سینمای خانگی با یک تلویزیون صفحه تخت و دی وی دی در سطح پایین‌تر، و یک مطالعه خصوصی با کتاب، بازی و یک کامپیوتر iMac با چاپگر وجود دارد.
استخر شیشه ای
همانطور که ویلا برای ترکیب در محیط طبیعی ساخته شده‌است و باغ‌های زیبا یک استخر ۱۰۰ متر مربع بزرگ دارد که به یک استخر کوچک ۱۲ متر کوچک متصل است، زندگی در فضای باز در اینجا داده شده‌است. در بیرون شما یک کباب را بر روی عرشه استخر پیدا خواهید کرد، جکوزی که با هشت نفر بزرگ‌سال، یک بسته تفریحی پوشیده از استراحت و یک منطقه غذاخوری و در حال استراحت مشرف به ماسه است. علاوه بر این، مهمانان به زمین تنیس مشترک، سالن ورزش و سمینار در ناحیه Pantai لیما دسترسی دارند.
استخر شیشه ای
پنج اتاق‌خواب در ویلای Ambra در میان دو ساختمان چند سطحی گسترده شده‌اند و هر کدام دارای محیط و طراحی منحصر به فرد خاص خود هستند. همه آن‌ها balconies خصوصی یا terraces با مناظر خارج از دریا، قدم زدن در اتاق‌های خواب، اتاق‌های خواب دو یا ملکه و حمام ensuite با باران‌های موسمی و بارانی موسمی دارند. سه تن از این حمام‌ها حتی نیمه خالی هستند.
استخر شیشه ای

تیم آکوا، با تجربه ی زیاد در این سازه ها و داشتن متخصصین و مهندسان خبره، میتواند بهترین انتخاب شما برای داشتن یک استخر شیشه ای متفاوت و زیبا با بهترین قیمت باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×